Nieuws
ZAAQ op reportage bij Leviaan
Nog 10 dagen om je aan te melden voor TOP!
Testen en thuisblijven bij corona niet meer nodig
Kom ook naar een van de informatiemiddagen over TOP!
Teams in Zwaag in gesprek met naastbetrokkenen
(Her)ontdek je schrijftalent!
Zaanstreek-Waterland: Burgerberaad Wonen gaat van start
Een woning als stabiele basis
Gezond lichaam, gezonde geest
In gesprek met huismeester Wim
Nieuwsberichten 2023
Nieuwsberichten 2022
Nieuwsberichten 2021
Nieuwsberichten 2020
Nieuwsberichten 2019
Nieuwsberichten 2018
Parnassia en Leviaan werken samen aan passende zorg
Wonen, begeleiding en behandeling zijn bij veel cliënten met elkaar verbonden. Daarom tekenden de bestuurders van Parnassia en Leviaan gisteren een samenwerkingsovereenkomst om specialistische kennis, hulp en behandeling voor mensen met psychische problematiek gezamenlijk aan te bieden. Dit doen wij vanuit een op elkaar afgestemd plan, waarbij Leviaan verantwoordelijk is voor de afstemming tussen woonzorg, de ggz-behandeling en de specifieke behandeling.
De 4 belangrijkste punten uit de overeenkomst:
- ‘Het is niet de vraag of we het samen doen, maar hoe we het samen doen’; de basis is gelijkwaardigheid vanuit onze verschillende functies en professionaliteit.
- De ondersteuningsbehoefte en/of ondersteuningsnoodzaak van cliënten is het vertrekpunt in de samenwerking, zodat we komen tot de best passende zorg voor iedere cliënt.
- Begeleiding en behandeling gaan samen, we zijn er over en weer op aanspreekbaar.
- Afspraken en samenwerking zijn van toepassing op de forensische, WLZ- en WMO-gefinancierde cliëntenzorg waarin Leviaan en Parnassia samen optrekken.
Marieke van de Ven Han Jetten
bestuurder Parnassia Raad van Bestuur Leviaan